Software

VersaWorks 6 RIP

Ať už potřebujete nekomplikované řešení RIP pro rychlý a snadný tisk nebo chcete upgradovat na nejnovější software, VersaWorks 6 rozšiřuje možnosti tiskárny a maximalizuje výkon Vašich zařízení Roland. VersaWorks 6 obsahuje 64bitovou nativní podporu pro maximalizaci výkonu nejnovějších 64bitových operačních systémů. Zlepšuje schopnost zpracování složitých dat, včetně souborů PDF s komplexními vektory a několika vrstvami, s výkonem a přesností. 

Intuitivní uživatelské rozhraní

Nové, moderní uživatelské rozhraní nabízí čisté a jednoduché nástroje s funkcí  "chycení a přetažení" nebo rychlé přidávání úloh do tiskové fronty přímo ze složek na pracovní ploše. Prostředí založené na ikonách zlepšuje uživatelskou zkušenost a poskytuje snadnou navigaci a funkčnost pro všechny tiskové úlohy a práci se zakázkami.

Snadné přizpůsobení barev tiskárny pro konzistentní barvy

Vlastníte více než jedno zařízení Roland stejného modelu a chcete zachovat konzistenci barevného výstupu mezi nimi? VersaWorks 6 nabízí snadno použitelnou funkci přizpůsobení barev, která zajišťuje konzistentní barvy mezi více tiskárnami stejného modelu při použití stejného typu inkoustu. Vytvářejte práci z jednoho klienta na více tiskáren nebo vytiskněte velkou kombinovanou grafiku se dvěma tiskárnami, všechny s konzistentní barvou. Zachování přesnosti barev po celou dobu životnosti zařízení Roland.

Maximální efektivita práce

VersaWorks 6 pomáhá zaneprázdněným poskytovatelům tiskových služeb předem plánovat a organizovat produkci tisku s pěti tiskovými frontami. V kombinaci s pěti složkami a neomezeným nastavením tiskové fronty můžete ukládat a archivovat nastavení, zachycovat specifická nastavení tisku a z výroby učinit rychlý, automatizovaný a nepřetržitý proces. Ideální pro opakované úlohy a pracovní místa zahrnující více návrhářů pracujících na jednom místě.

Vytvořte speciální vrstvu barvy přímo v okně RIPu

Tradičně, když jste chtěli specifikovat speciální barevné vrstvy, jako je bílá, metalická, lak nebo primer, bylo nutné, toto nastavit ve Vašem designovém softwaru. S VersaWorks 6 můžete nastavit speciální barvu vrstvy přímo v RIPu spolu s jemnými úpravami polohy a velikosti vrstvy. To znamená rychlé a jednoduché nastavení, úsporu času a optimalizaci pracovního postupu tisku.

VersaWorks 6 je kompatibilní s průmyslovými standardními ICC profily společnosti Roland a dalšími předními výrobci.

Stáhněte si profily zdarma z Roland Profile Center pro použití s vhodnými tiskárnami Roland.


WASATCH SOFTRIP

RIP vhodný pro každý stupeň zdatnosti

Wasatch SoftRIP je postaven na perfektní kombinaci snadného ovládání a sofistikovaných funkcí. Nový uživatel je schopen pracovat se softwarem během pár minut díky snadnému nastavování barev, jednoduchému zadání zakázky a jejímu rychlému nastavení. Experti z oblasti tisku ocení komplexnost systému a správu barev s vysokou kvalitou výstupu.

Nový standard kvality barev

SoftRIP's exclusive Precision Stochastic Screens Halftone Method achieves excellent color reproduction with perfectly smooth gradients. SoftRIP has the most extensive arsenal of color tools available in any RIP. With intricate controls and innovative tools necessary to implement even the most complex color workflows, SoftRIP is the RIP that color experts choose most.

Vaše workflow se stane plynulým

Wasatch SoftRIP umožňuje současné ovládání až 4 tiskáren najednou, nezáleží tedy na velikosti Vašeho produkčního prostředí. SoftRIP kompletně pokryje Vaše potřeby.

Šetřete čas a peníze

SoftRIP se sám rychle zaplatí v ušetřeném času a materiálu.

Síla RIPu v celé síti

Síla SoftRIPu není omezena pouza na lokální stanice. Jakékoliv PC, MAC nebo UNIX v síti může využít SoftRIP pro tisk prostřednictvím běžného webového prohlížeče. Serverové nástroje SoftRIPu jsou snadno nastavitelné na síťových stanicích a ještě snadněji se používají.


Roland R-Wear Studio

Roland R-Wear Studio je volitelný desénový software vyrobený pro personalizaci a výrobu různých efektů na oblečení a dárky. Tento software umožňuje během chvilky vytvořit šablonu pro aplikaci štrasových kamenů, které se poté aplikují na trička, jeans, čepice, lahve na víno, dárky a další předměty. R-Wear Studio lze kombinovat s gravírkami Roland EGX, řezacím plotrem Roland GX-24, nebo s kombinovanými plotry VersaCAMM.  Použitím kombinovaných plotrů VersaCAMM  navíc můžete v kombinaci s nažehlovacími materiály vytvořit opravdu zajímavé designy.

Personalizujte trika, jeans, sluneční brýle a další…

Lidé rádi dodají osobní dotek věcem v jejich interiéru, voze, oblečení atd. Občas se také používají různé ozdoby u příležitosti nějaké unikátní akce. Trika s vlastní kresbou, jeans s vlastním jménem ze štrasových kamenů a další věci, to vše zaujme a to vše je možné s R-Wear Studio.

Snadno ovladatelný software R-Wear Studio

S R-wear Studio, můžete vytvořit jakýkoliv design, který se bude aplikovat na širokou škálu předmětů. Design může být z textu, obrázků, kreseb. Důležitým aspektem je vygravírování (vyřezání) šablony pro štrasové kameny. Hlavně, nepotřebujete žádné předchozí znalosti ohledně práce v tomto směru, a přesto zhotovíte profesionální šablony. Stačí jen vytvořit šablonu a poslat data do stroje.

Kroky k vytvoření nezaměnitelného trika

Aplikace designu a štrasových kamenů na triko může být provedena podle následujícího postupu:

 • Vytvořte design ve Vašem softwaru.
 • Vytiskněte a vyřežte grafiku.
 • Importujte design do VersaWorks.
 • Vytiskněte a řežte grafiku na kombinovaném plotru Roland.
 • Vyseparujte přebytečný materiál okolo grafiky.
 • Přidejte štrasové kameny.
 • Importujte design do R-Wear Studio a zvolte, kam chcete štrasové kameny umístit.
 • Software vypočítá náklady.
 • Pošlete data do gravírky, která automaticky zpracuje šablonu.
 • Do šablony umístěte kameny použitím štětce.
 • Přes takto umístěné kameny přiložte aplikační pásku.
 • Aplikujte grafiku i štrasové kameny (pomocí aplikační pásky) na triko a nažehlete tepelným lisem.