Řezání materiálů

Řezání materiálů

Výrobce
Výběr podle parametrů

Keencut Simplex

Lehký přenosný Simplex je ideální pro řezání PVC desek, vinylu, textilu, pěnových desek, voštinových a vlnitých plastů, fólií, papíru včetně jemného a mnoha dalších pružných a tuhých materiálů.

Keencut Evolution E3 Smartfold

Řezačka Keencut Evolution E3 Smartfold je integrovaný širokoformátový řezací systém, který vyniká rychlostí, přesností a pohodlím pro obsluhu řezačky. Stejně jako druhá generace řezaček Evolution E2, má i Evolution E3 maximální odchylku přesnosti 1:15000

Keencut Excalibur S3

Řezací systém určený na formátování tvrdých a polotvrdých materiálů

Keencut Sabre Series 2

Řezačky Sabre řady 2 je možno používat na běžném stole nebo se k nim dá volitelně přiobjednat stojan na kolečkách včetně držáku role. Jsou určeny jak pro kusové, tak hromadné řezání.

Keencut Evolution E3 Freehand

Velkoformátové nožové řezačky Freehand překračují běžně požadované standardy přesnosti. Freehandy jsou proto ideální pro řezání banerů, pop-upů a jiných materiálů pro displeje, u kterých je vyžadována vysoká přesnost pro přesné lícování.

Keencut stoly k řezačkám Smartfold a Benchtop

Stoly Keencut jsou vyrobeny z pevných profilů z anodizovaného hliníku a mají integrovanou spodní desku řezačky s drážkou a silikonovými proužky.

Keencut Steeltrak

Vertikální řezačka určená primárně na řezaní bondových desek.

Řezací nože

Velký výběr řezacích nožů určených na běžné fólie, jemné detaily, laminované tisky a flockové fólie.

Keencut Straight Edge

Keencut hliníkové pravítko se zpevněnou ocelovou hranou a protiskluzovými silikonovými lištami.

Keencut Technic ARC / ARC TE

Přesná řezačka s rotačním nožem na papíry a výkresy. V nabídce dvě verze, jedna se aretuje na hranu pracovního stolu, druhá se stojanem - popřípadě volně ložená na pracovní desce.