Keencut Evolution E3 Freehand

Velkoformátové nožové řezačky Freehand překračují běžně požadované standardy přesnosti. Díky jejich unikátnímu designu stanovují technici Keencutu maximální odchylku přímosti (měřenou laserovou technologií) na max. 0.2mm na 3,1 metrech délky řezačky (1:15000). Freehandy jsou proto ideální pro řezání bannerů, pop-upů a jiných materiálů pro displeje, u kterých je vyžadována vysoká přesnost pro přesné lícování.

S řezačkou Freehand je možno pracovat samostatně jako s přenosnou řezačkou nebo ho lze umístit na pracovní stůl s použitím volitelného držáku Lift & Hover system. V kombinaci se stolem Keencut Big Bench tvoří Freehand kompletní řezací pracoviště.

Pro všechny nožové řezačky Keencut jsou používány stejné nože a všechny tyto řezačky mají nastavitelnou hloubku řezu jako standardní vybavení.  Standardní nože řežou do hloubky 10mm, některé materiály do hloubky 13mm . Nově vyvinutá řezací hlava umožňuje uložit dva nože a zvýšit produkci řezačky ve smyslu obousměrného řezu. Patentovaná lineární ložiska jsou testována  na 1600km a mají 20 let záruku. Silikonové zachycovací pruhy uchycují vložený materiál a zároveň chrání jeho povrch.

Řezačky Keencut Freehand jsou ideální pro řezání PVC desek, vinylu, pěnových desek, voštinových a vlnitých desek, fólií, papíru a mnoha dalších pružných i pevných materiálů.
Volitelnou možností je použít řezačku s integrovanou základnou (Benchtop) a připevnit ji na Váš pracovní stůl.

V případě nedostatečné délky řezu nabízí Keencut možnost individuální výroby řezačky až do maximální délky 5.5m

Model  E3FH110   E3FH160   E3FH210   E3FH260   E3FH310 
Max. šíře řezu   110 cm  160 cm  210 cm  260 cm  310 cm

Technická specifikace
Specifikace
Klíčové vlastnosti