Výrobce
Výběr podle parametrů

Keencut Simplex

Lehký přenosný Simplex je ideální pro řezání PVC desek, vinylu, textilu, pěnových desek, voštinových a vlnitých plastů, fólií, papíru včetně jemného a mnoha dalších pružných a tuhých materiálů.

Keencut Evolution E2

Nová řezačka Keencut Evolution-E2 je integrovaný širokoformátový řezací systém, který vyniká rychlostí, přesností a pohodlím pro obsluhu řezačky. Stejně jako první generace řezaček Evolution má i Evolution-E2 maximální odchylku přesnosti 1:15000.

Keencut Excalibur S3

Řezací systém určený na formátování tvrdých a polotvrdých materiálů

Keencut Sabre Series 2

Řezačky Sabre řady 2 je možno používat na běžném stole nebo se k nim dá volitelně přiobjednat stojan na kolečkách včetně držáku role. Jsou určeny jak pro kusové, tak hromadné řezání.

Keencut Javelin Series 2 / Javelin Integra

Velkoformátové nožové řezačky Javelin překračují běžně požadované standardy přesnosti. Javeliny jsou proto ideální pro řezání banerů, pop-upů a jiných materiálů pro displeje, u kterých je vyžadována vysoká přesnost pro přesné lícování.

Keencut Big Bench Extra

Stoly Keencut BIG BENCH jsou vyrobeny z pevných profilů z anodizovaného hliníku a mají integrovanou spodní desku řezačky s drážkou a silikonovými proužky. Na konce spodní desky se upevňuje zvedací systém Lift & Hold, do kterého se pokládá příslušná řezačk

Keencut Steeltrak

Vertikální řezačka určená primárně na řezaní bondových desek.

Obelisk Turbo S

3D CNC řezačka polystyrenu pomocí technologie horkého drátu.

Keencut Straight Edge

Keencut hliníkové pravítko se zpevněnou ocelovou hranou a protiskluzovými silikonovými lištami.


Průvodce výběrem řezaček

Nevíte si rady s výběrem řezačky? Přehledný průvodce Vám pomůže se zorientovat v portfoliu produktů a zajistí, že si vyberete správný typ.

Klikněte zde a zjistěte více.