Universal Laser Systems - Ultra X6000

Platforma ULTRA X6000 nabízí laserové zpracování pro maximálně nejširší škálu materiálů a je vlajkovou lodí výrobce ULS. Platforma je navržena a ideálně vhodná pro přesné zpracování materiálu ve výrobním prostředí, nebo akademickém výzkumu a prototypování. Díky své jedinečné modulární architektuře lze platformu snadno překonfigurovat pomocí široké škály příslušenství pro zvýšení výkonu, schopností a bezpečnosti tak, aby vyhovovala současným i budoucím potřebám uživatele.

ULTRA X6000 je možno osadit až se třemi laserovými zdroji, které se skládají ze dvou zaměnitelných laserů CO2 a jednoho vláknového laseru. Pokud je platforma konfigurována se třemi zdroji, mohou uživatelé plně využít technologie MultiWave Hybrid ™, která umožňuje až tři vlnové délky (9,3 μm, 10,6 μm a 1,06 μm) současně zkombinovat do jediného koaxiálního paprsku. Každá spektrální složka paprsku je nezávisle řízena a může být modulována v reálném čase.

Mezi hlavní funkce patří podpora tří laserů s největším možným výkonem 250W CO2 laseru, rychlé zaměření a nastavení laserových paprsků s vysokou přesností, automatické zaostřování nezávislé na materiálu, regulovatelná hustota výkonu laseru, automatizační rozhraní, kamera pro čtení ořezových značek, integrovaný ovládací panel s dotykovou obrazovkou, detekce nadměrné teploty a podpora pro hasící zařízení.

Naše recenze z testování laseru přímo u výrobce.

Technická specifikace
 Model  ULTRA X6000
 Pracovní plocha  914 x 610 x 305 mm
 Dostupný výkon laseru   až 250W CO2, 40/50W Fiber
 Zaměřovací metoda  dotykový/kontaktní stylus
 Kontrolní panel  dotyková obrazovka 
 Dostupná optika

 patentovaná možnost sw kontroly hustoty laserového paprsku pro optimální zaostření

 Typ kamery  kamera pro čtení ořezových značek
 Napájení  230V
 Hmotnost  250Kg
Klíčové vlastnosti