Roland VersaSTUDIO BD-8

VersaSTUDIO BD-8

Flatbed UV Printer

Mimořádná personifikace produktu začíná zde. Nová tiskárna VersaSTUDIO BD-8 umožňuje komukoli – dokonce i těm, kteří nemají žádné předchozí zkušenosti – rychle a snadno tisknout živou a detailní grafiku na širokou škálu objektů.

Navíc se vejde na váš stůl, takže je ideální pro použití v malých firmách, kancelářích, maloobchodních prostorech a učebnách. S BD-8 je zatraktivnění předmětů, jako jsou kryty na telefony, kosmetická pouzdra, módní doplňky, sportovní ceny, dárky, lahve a další, úplná hračka.

Vítejte ve světě kreativních možností. Tam, kde Vaše nápady získají obrysy.

Toto není jen o tisku, vytváříte nové věci

Personifikace 3D objektů nikdy nebyla jednodušší. S BD-8 můžete vytvořit vlastní nápad, díky živým barvám a ostrým detailům přímo na 3D objekty. Personifikovat výrobky pro Vaše klienty i „obrandovat“ předměty ve Vaší firmě.

S tiskárnou BD-8 je možné tisknout na širokou škálu materiálů včetně plastu, papíru, kůže a dřeva. Tiskněte světlé barvy na tmavé povrchy s naším bílým inkoustem. Navíc s primerem můžete tisknout i na hladké povrchy jako jsou sklo a kov.

Maximální výkon, minimum potřebného místa

BD-8 je výkonná a zároveň kompaktní tiskárna, která zabere minimum prostoru.Může být umístěna na stole a díky otevírání, dolévání inkoustů a údržbě zepředu, umožňuje také instalaci na zeď. Kryt chránící před UV paprsky, Greenguard Gold certifikované inkousty a odsávání zabudované uvnitř stroje, dělají z BD-8 maximálně bezpečné zařízení.

S BD-8 získáte tisk na profesionální úrovni za přijatelnou cenu, aby vyhovovala firmám, které začínají a pomohla jim růst.

Tiskněte na kulaté předměty s rotačním nástavcem

S BD-8 a doplňkovým rotačním nástavcem můžete potisknout kulaté a cylindrické předměty jako jsou propisky, sklenice nebo malé lahve o maximálním průměru 5cm.

Snadná údržba

BD-8 je vybavena novými vlastnostmi pro udržování tiskárny v perfektní kondici. Funkce automatického čištění odstraňuje všechny nečistoty z tiskové hlavy. Okamžitě po instalaci ji lze začít používat a k přivolání servisu stačí stisknout tlačítko nebo zavolat na uvedený telefon.

Certifikované inkousty GREENGUARD Gold  ECO-UV 5 (EUV5)

Speciálně vyvinuté inkousty ECO-UV5 se široký barevným gamutem, okamžitým schnutím a dobrou přilnavostí k velké škále materiálů. Tyto vysoce kvalitní inkousty také získaly certifikaci GREENGUARD Gold – Inkousty s GREENGUARD Gold certifikací splňují nejpřísnější a nejkomplexnější normu na světě pro nízké emise těkavých organických sloučenin (VOC).

Dodáváno včetně softwaru

BD-8 je dodávána se softwarem FlexiDESIGNER VersaSTUDIO Edition, který umožňuje i těm, kteří mají malé nebo žádné zkušenosti s tiskem, začít přizpůsobovat a personalizovat produkty s barevnou, poutavou grafikou ihned po zakoupení tiskárny. Tento intuitivní software nabitý funkcemi je kompletním řešením, které poskytuje řadu užitečných nástrojů pro vytváření tvarů, textu a efektů a zároveň zjednodušuje pracovní postup.

Pro uživatele, kteří hledají ještě větší kontrolu nad nastavením výstupu a možnostmi, je tiskárna BD-8 dodávána s výstupním softwarem VersaWorks 6. Snadno se používá a nabízí funkce a nástroje, které optimalizují kvalitu a zefektivňují procesy tisku. VersaWorks zjednodušuje nastavení rozvržení tisku a přichází s vestavěnými nástroji pro správu barev, které usnadňují reprodukci konkrétních barev lépe, než kdy dříve.

 

Technická specifikace

 Specifikace

 BD-8

 Technologie tisku

 Piezoelectrický inkjet

 Materiál

 Velikost

 240 mm (Š) x 178 mm (D) x 102 mm (V) 

 Nosnost stolu

 Maximum 3 kg

 Pracovní plocha 

 210 mm x 148 mm

 Inkoust

 Typy

 ECO-UV 220ml cartridge

 Barvy

5 barev (cyan, magenta, yellow, black, white) a primer

 Vytvrzovací systém

 UV LED lampy

 Rozlišení tisku (bodů na palec)

 Maximum 1,440 dpi

 Připojení

 Ethernet (100BASE-TX/1000BASE-T, automatické přepínání)

 Funkce úspory energie

 Automatický přechod do režimu stand-by

 Spotřeba el. energie 

 Během práce 

 cca 90 W

 Stand-by

 cca 30 W

 Hlučnost

 Během práce

 59 dB nebo méně

 Stand-by

 52 dB nebo méně

 Rozměry

 768 (Š) x 586 (H) x 580 (V) mm

 Váha

 61 kg

 Prostředí

 Zapnutý stroj 

 Teplota: 20 až 32°C (20°C a více doporučeno), vlhkost: 35 až 80%RH (nekondenzující)

 Vypnutý stroj 

 Teplota: 5 až 40°C, vlhkost: 20 až 80%RH (nekondenzující)

 Příslušenství

 Napájecí kabel, software (FlexiDESIGNER VersaSTUDIO Edition, VersaWorks, Roland DG Connect), uživatelský manuál

Klíčové vlastnosti