Roland VersaOBJECT MO-240

VersaOBJECT MO-240

Flatbed UV Printer

Rozšiřte své podnikání o vysokorychlostní tiskárnu pro přímý potisk předmětů s velkým rozlišením tisku. Tato pokročilá UV tiskárna Vám umožní vyniknout v oblasti přímého potisku díky:  

  

  • VELKÉ ROZLIŠENÍ TISKU: snadno reprodukuje malá písmena, jemné linky, plynulé přechody jedné barvy v druhou a barevně sladěnou grafiku
  • VYSOKÁ PRODUKTIVITA: s kaskádovitě uloženými tiskovými hlavami, výkonnými UV lampami a tiskovou plochou formátu A2 toho zvládnete více
  • VĚTŠÍ FLXIBILITA: tiskněte na předměty až do výšky 204mm nebo i na kulaté předměty pomocí přídavného nástavce
  • INTUITIVNÍ ROZHRANÍ: nyní s dotykovým ovládáním a výkonnějším, uživatelsky přátelským softwarem VersaWorks


VELKÉ ROZLIŠENÍ TISKU

Nově vyvinuté tiskové hlavy a technologie LED lamp ve spojení s pokročilým softwarem a špičkovými inkousty vám umožní snadno reprodukovat malá písmena, jemné linky, plynulé barevné přechody a barevně sladěnou grafiku. Oranžové a červené inkousty navíc rozšiřují dosažitelný gamut a umožňují vám dosáhnout barev, které dříve nebylo možné reprodukovat.

Ať už potřebujete živou reprodukci obrazu, vysoce neprůhledný bílý inkoust nebo schopnost tisknout textury, UV tiskárna MO-240 je ideálním řešením.


VYSOKÁ PRODUKTIVITA

Model MO-240 je navržen tak, aby poskytoval vysokou produktivitu s rychlostí tisku až 1,2krát vyšší než srovnatelné modely jiných značek. Kaskádovitě uložené tiskové hlavy, výkonné lampy a větší pracovní plocha poskytují rychlost tisku až 2,07 m2/h ve standardním režimu, což vám umožní zvládnout více práce. Hustší bílý inkoust znamená, že můžete tisknout bíle dvakrát rychleji než tomu bylo u předchozích modelů, a lak lze nyní tisknout v silnějších vrstvách, což zdvojnásobuje rychlost.

Vylepšení procesu nastavení usnadňuje práci.


VĚTŠÍ FLEXIBILITA

Inkoust EUV5 od společnosti Roland DG je známý svou kompatibilitou s širokou škálou materiálů a vynikající přilnavostí. S jediným inkoustem můžete tisknout na různé materiály, což zvyšuje vaši schopnost přizpůsobit se měnícím se požadavkům trhu.

MO-240 také umožňuje tisknout na předměty různých tvarů díky vestavěným technologiím, včetně tisku v režimu "na dálku" a volitelných doplňků, jako je rotační nástavec. Díky těmto funkcím můžete jít s přímým potiskem ještě dále a posunout se k novým příležitostem.


INTUITIVNÍ ROZHRANÍ

Řešení Roland DG jsou navržena pro snadnou instalaci, nastavení a provoz. Tato profesionální zařízení můžete s jistotou ovládat díky uživatelsky přívětivému 7palcovému dotykovému displeji a intuitivnímu softwaru VersaWorks 6 RIP.

S aplikací pro monitorování zařízení Roland DG Connect můžete také získat data o svém tiskovém pracovním postupu v reálném čase, což vám umožní naplánovat údržbu a zvýšit ziskovost.


___

Kaskádovitě uložené tiskové hlavy

Dosáhněte tisku rychlejšího než kdykoliv předtím díky kaskádovitě uloženým tiskovým hlavám. Urychlí tisk CMYKu, bílé i speciálních efektů.

        

UV lampy

Naše nově vyvinuté UV vytvrzovací lampy, které jsou třikrát výkonnější než běžné lampy, vytvrzují a fixují inkoust v kratším časovém období, což umožňuje zvýšit produktivitu  při zachování tisku ve velkém rozlišení.


 ___

Vakuový stůl

MO-240 je standardně dodáván s vakuovým stolem, který vám umožňuje tisknout na širší škálu předmětů včetně tenčích a flexibilnějších materiálů.

Intuitivní rozhraní

Ovládejte snadno svoji tiskárnu MO-240 a získejte přístup ke všem funkcím, které potřebujete, díky přehledné 7" dotykové obrazovce a intuitivnímu uživatelskému rozhraní.


Volitelný rotační nástavec

Nový volitelný rotační nástavec se jednoduše a rychle instaluje a otevírá vám možnosti tisknout na lahve a další kulaté předměty o průměru 10-121mm a délce 30-540mm.

x

x

x

x

x

x

x


Včetně výkonného softwaru


Řešení VersaOBJECT MO-240 je ještě výkonnější a spolehlivější, když je spárováno se softwarovými řešeními Roland DG. Náš rychlý a flexibilní software, vyvinutý speciálně pro Roland DG, vám poskytne vše, co potřebujete.

Technická specifikace
 Specifikace MO-420
 Technologie tisku Piezoelectrický inkjet
 Materiál  Velikost 640 mm (Š) x 488 mm (D) x 204 mm (V) 
 Nosnost stolu Maximum 8 kg
 Pracovní plocha  610 mm x 458 mm
 Inkoust  Typy ECO-UV, 750ml cartridge
 Barvy

8 barev (cyan, magenta, yellow, black, gloss, white, orange, and red)
7 barev (cyan, magenta, yellow, black, white, orange, and red) and primer
7 barev (cyan, magenta, yellow, black, gloss, white, and red) and primer
7 barev (cyan, magenta, yellow, black, white x 2, orange, and red)
6 barev (cyan, magenta, yellow, black, gloss, and white x 2) and primer
6 barev (cyan, magenta, yellow, black, gloss x 2, and white x 2)

 Vytvrzovací systém UV LED lampy
 Rozlišení tisku (bodů na palec) Maximum 1,200 dpi
 Připojení Ethernet (100BASE-TX/1000BASE-T, automatické přepínání)
 Funkce úspory energie Automatický přechod do režimu stand-by
 Spotřeba el. energie   Během práce  cca 290 W
 Stand-by cca 70 W
 Hlučnost  Během práce 60 dB nebo méně
 Stand-by 49 dB nebo méně
 Rozměry 1,601 (Š) x 1,267 (H) x 760 (V) mm
 Váha 211 kg
 Prostředí  Zapnutý stroj  Teplota: 20 až 32°C (20°C a více doporučeno), vlhkost: 35 až 80%RH (nekondenzující)
 Vypnutý stroj  Teplota: 5 až 40°C, vlhkost: 20 až 80%RH (nekondenzující)
 Příslušenství Napájecí kabel, čistící kapalina, odpadní nádoba, software (RIP VersaWorks, Roland DG Connect)
Klíčové vlastnosti