Roland DGXPRESS ER-642

Skvělé barvy a produkce

Ekosolventní řešení z řady DGXPRESS ER-642 přináší veškerou kvalitu a spolehlivost Roland DG s výjimečnou produktivitou. Díky kaskádovitě uloženým tiskovým hlavám a duální konfiguraci inkoustu CMYK můžete dosáhnout nebývalé rychlosti tisku a zvýšit produkci. Nově vyvinutá technologie vysokorychlostního řízení dat maximalizuje výkon tiskárny a dosahuje výstupů s vysokým rozlišením a menším počtem průchodů. S dvouprůchodovým nastavením tisku můžete nyní dosáhnout rychlosti až 76,1 m2/h!


Ekologický inkoust s minimálním zásahem na životní prostředí

Díky nejnovějším inkoustům Roland D-EA pro vysoce výkonný a ekonomický tisk, můžete dosáhnout maximální rychlosti s duální konfigurací CMYK. Samotné kazety jsou také na papírové bázi, aby se snížil dopad na životní prostředí. Samozřejmostí je také Greenguard Gold certifikace splňující přísné normy pro nízké chemické emise, což inkousty D-EA činí ideálními pro použití na vnitřní aplikace.


Integrované navíjecí zařízení a volitelné vysoušení

Součástí ER-642 je i robustní a přesné navíjecí zařízení pro Váš nonstop provoz. Jednoduché upínání rolí různých délek, jedna upínací páka pro okamžité uchycení materiálu a taktéž podpora odvíjení jak tenkých tak i těžkých materiálů typu banner nebo canvas. Volitelně je možné dovybavit Vaše ER-642 výkonným vysoušecím zařízením, které zvýší Vaši produkci.


Roland Versaworks 6 RIP

ER-642 zahrnuje nejnovější software RIP VersaWorks 6, který obsahuje intuitivní rozhraní pro plynulý provoz, 64bitovou nativní podporu a duální jádro pro zpracování souborů jako PDF, EPS, PS a PDF 2.0. Řada vestavěných funkcí pro přizpůsobení barev včetně barevných diagramů, vyhledávačů a kalibrace barev pro více zařízení. VersaWorks 6 RIP umožňuje uživatelům snadno přidávat do tiskových souborů ořezové a registrační značky. To umožňuje přesné řezání grafiky pomocí samostatného plotru, jako je řada Roland DG CAMM-1 GR2.


Roland DG Connect

Mějte vaše zařízení Roland vždy pod kontrolou ať se nacházíte kdekoliv. Výkonná aplikace Roland DG Connect  pro monitorování stroje, která vám pomůže podrobně porozumět celé Vaší tiskové operaci a zároveň udržovat vaše zařízení v chodu na optimální tiskový výkon, abyste snížili prostoje a zlepšili efektivitu práce. Získejte přehled o ziskovosti a nákladech své práce pomocí instalované Business Inteligence včetně možnosti exportu Vašich dat do excelu apod. 


Technická specifikace

Specifikace

ER-642

Technologie tisku

Piezoelectrický inkjet

Materiál

Šíře

259 až 1625 mm

Síla

Maximum 1.0 mm

Vnější půměr role

Maximum 250 mm

Váha role

Maximum 45 kg

Průměr jádra

50.8 mm nebo 76.2 mm

Šíře tisku *1

Maximum 1615 mm

Inkoust

Typy

Roland D-EA 

Objem

500ml

Barvy

4 barvy (cyan, magenta, yellow,  black)

Rozlišení tisku (bodů na palec)

Maximum 1,200 dpi

Vyhřívání *4

Pod tiskovou hlavou, nastavení teploty v rozmezí 30 až 45°C

Sušení, nastavení teploty v rozmezí 30 až 55°C

Připojení

Ethernet (10BASE-T/100BASE-TX, automatické přepínání)

Funkce úspory energie

Automatický přechod do režimu stand-by

Spotřeba el. energie

Během práce

cca 1180 W

Stand-by

cca 50 W

Hlučnost

Během práce

66 dB nebo méně

Stand-by

53 dB nebo méně 

Rozměry

Se stojanem

2886 (Š) x 748 (H) x 1415 (V) mm

Váha (se stojanem)

188 kg

Prostředí

Zapnutý stroj

Teplota: 20 až 32°C (20°C a více doporučeno), vlhkost: 35 až 80%RH (nekondenzující)

Vypnutý stroj

Teplota: 5 až 40°C, vlhkost: 20 až 80%RH (nekondenzující)

Příslušenství

Stojan, napájecí kabel, upínání média, svorky materiálu, náhradní nůž pro odřez materiálu, čistící sada, RIP software, uživatelský manuál

Klíčové vlastnosti

K tomuto zařízení doporučujeme

Roland Camm-1 GR2-640/540

Profesionální, uživatelsky přívětivé a vysoce spolehlivé řezací plotry. K dispozici ve dvou velikostech do šíře materiálu 1782 mm, respektive 1594 mm.

Detail

Laminátory pro studenou laminaci s vyhřívaným válcem

Laminátory Xlam se dodávají s pracovní šířkou 160cm. Mají robustní konstrukci, snadno se ovládají a jejich silikonové válce jsou s ohřevem do 60°C.

Detail