Roland DGXPRESS ER-641

DGXPRESS ER-641

Eco-solventní tiskárna

Získejte náskok před konkurencí s novými řešeními pro tisk z řady DGXPRESS®. Tyto tiskárny nabízejí efektivní produktivitu a vynikající kvalitu tisku za výhodnou pořizovací cenu. ER-641 je navržena tak, abyste dosáhli dokonalé rovnováhy mezi produktivitou a provozními náklady.

  • Jedna tisková hlava na rozdíl od ER-642, která má dvě tiskové hlavy

  • Vysoká rychlost tisku pro maximální produktivitu.

  • Živé barvy a to i pouze s CMYK inkoustovou konfigurací.

  • Široká kompatibilita médií.

  • Ideálním řešením pro ty, kteří potřebují profesionální a spolehlivé vybavení, za rozumnou pořizovací cenu.

Profesionální a rychlý digitální tisk

Každá část zařízení řady DGXPRESS byla precizně zkonstruována tak, aby bylo možné tisknout vysokou rychlostí bez kompromisů v kvalitě tisku. Nová, větší tisková hlava, která dokáže vystřikovat jemnější kapičky inkoustu při vyšší hustotě, spolu s nově vyvinutou technologií vysokorychlostního řízení dat, umožňuje tiskárně ER-641 dosáhnout vysoké produktivity až 25,5 m2/h v režimu 900 x 600 dpi pro tisk fólií a 43,5 m2/h v režimu 600 x 1200 dpi pro tisk bannerů.

Vyjímečná kvalita, jednoduchá údržba

S ER-641 jste schopni vytvářet nádhernou grafiku, která kombinuje živé barvy, neutrální odstíny šedé, plynulé přechody a přirozené pleťové tóny, a to i při čtyřbarevném výstupu. Nastavení tisku True Rich Color 3 navíc optimalizuje potenciál vynikající reprodukce barev ER-641 a širokého barevného gamutu inkoustů pro dosažení jedinečné kombinace živosti a přirozeného vzhledu v jediné grafice.

K dispozici je řada funkcí pro zvýšení efektivity práce, jako je nastavení médií, kde se automaticky shromažďují média po jejich vložení a tím je umožněno jejich snadné a přesnější vkládání. Součástí stroje je navíjecí zařízení a nástroj pro odřezávání, který odděluje média mezi tiskovými úlohami a to včetně možnosti perforace. Kromě toho lze nyní snadno vyměnit parkovací pole, stěrky a další díly kolem tiskové hlavy, které dříve vyžadovaly výměnu servisním technikem.

Integrované navíjecí zařízení a sušící jednotka tisku

Robustní a snadno použitelné navíjecí zařízení umožňuje tisknout dlouhé tiskové úlohy bez dozoru. Má nastavitelné koncovky pro různé délky trubic a je kompatibilní jak s tenkými fóliemi, tak těžkým banerem. Kromě standardního vyhřívání a vysoušení materiálu, lze tiskárnu volitelně rozšířit o další vysoušeč pro urychlení schnutí inkoustu. 

VersaWorks 6 - multifunkční RIP

Tiskárna ER-641 je standardně dodávána s profesionálním RIP softwarem VersaWorks 6 s širokou škálou snadno použitelných funkcí pro podporu výstupních operací a s cloudovou službou Roland DG Connect, která poskytuje lepší podporu v případě chyb, provozní viditelnost, snadné výpočty zisku a další. Tyto cenné doplňky přispívají k realizaci vysoce kvalitního, efektivního a ziskového podnikání.

Technická specifikace

Model

ER-641

Technologie tisku

Piezoelectrický inkjet

Materiál

Šíře

259 až 1625 mm

Síla

Maximum 1.0 mm

Vnější půměr role

Maximum 250 mm

Váha role

Maximum 45 kg

Průměr jádra

50.8 mm nebo 76.2 mm

Šíře tisku *1

Maximum 1615 mm

Inkoust

Typy

Roland D-EA 

Objem

500ml

Barvy

4 barvy (cyan, magenta, yellow,  black)

Rozlišení tisku (bodů na palec)

Maximum 1,200 dpi

Vyhřívání *4

Pod tiskovou hlavou, nastavení teploty v rozmezí 30 až 45°C

Sušení, nastavení teploty v rozmezí 30 až 55°C

Připojení

Ethernet (100BASE-TX/1000BASE-T, automatické přepínání)

Funkce úspory energie

Automatický přechod do režimu stand-by

Spotřeba el. energie

Během práce

cca 1180 W

Stand-by

cca 50 W

Hlučnost

Během práce

66 dB nebo méně

Stand-by

53 dB nebo méně 

Rozměry

Se stojanem

2.886 (Š) x 748 (H) x 1.415 (V) mm

Váha (se stojanem)

185 kg

Prostředí

Zapnutý stroj

Teplota: 20 až 32°C (20°C a více doporučeno), vlhkost: 35 až 80%RH (nekondenzující)

Vypnutý stroj

Teplota: 5 až 40°C, vlhkost: 20 až 80%RH (nekondenzující)

Příslušenství

Stojan, navíjecí zařízení, napájecí kabel, svorky materiálu, odvíjecí tyč materiálu, náhradní čepel pro odřezový nůž, software (RIP Roland VersaWorks 6, FlexiDESIGNER VersaSTUDIO Edition, Roland DG Connect)

Klíčové vlastnosti

K tomuto zařízení doporučujeme

Roland Camm-1 GR2-640/540

Profesionální, uživatelsky přívětivé a vysoce spolehlivé řezací plotry. K dispozici ve dvou velikostech do šíře materiálu 1782 mm, respektive 1594 mm.

Detail

Laminátory pro studenou laminaci s vyhřívaným válcem

Laminátory Xlam se dodávají s pracovní šířkou 160cm. Mají robustní konstrukci, snadno se ovládají a jejich silikonové válce jsou s ohřevem do 60°C.

Detail