PreTreater Pro

Rozlučte se s chaotickými situacemi, nekonzistentními výtisky a matnými barvami. Pretreater Pro odstraní problémy známé z procesu manuálního nanášení penetrace. Díky možnosti přesného rozprašování připravíte vaše oděvy na úžasné tiskové výstupy, automatizovaný proces předúpravy zkrátí čas a jednoduchý systém údržby ponechá vaše zařízení v bezvadné kondici po celou dobu používání. 


Skutečná rozprašovací plocha je 41x60 cm, celý systém obsahuje 4 ploché trysky s velkým průměrem (průměr otvoru 0,53 mm) aby byla dosažena vysoká kvalita a přesnost stříkání. Automatický cirkulační systém pro homogenitu kapaliny a regulátor tlaku pro rozprašování přesně požadovaného množství jaké potřebujete, učiní proces předúpravy snadným. Rovnoměrný rozstřik a opakovatelnost jsou nutností pro střední a velké zakázky, PreTreater Pro vám pomůže vytvořit konzistentní výsledky pokaždé, s vynikajícím tiskem a optimální pratelností. Čtyři ploché trysky s velkým průměrem (průměr otvoru 0,53 mm), regulátor tlaku kapaliny pro stabilní tlak kapaliny a přesný pohyb díky krokovému motoru, zaručují rovnoměrný vzor postřiku bez mezer, který bude vidět na výtiscích prvotřídní kvality a omyvatelnosti.


PreTreater Pro je vybaven automatickým recirkulačním systémem pro obě kapaliny, aby byla zajištěna homogenita kapaliny a odvrácena její sedimentace. Každá zakázka je ošetřena přesně stejným tlakem, čímž je dosaženo opakovatelnosti a pevné výroby. Opakovaně použitelné a omyvatelné filtry na nádržích a tryskách je chrání před usazeninami, a tím zajišťují konzistentní postřikové vzory. Systém nabízí přesné nastavení po 1 ml množství stříkané kapaliny na konkrétní oblast, kterou si vyberete (rozsah množství 14-40 ml). Eliminujete tak zbytečný nástřik na místa, která později nevyužijete k tisku. Snadno si vyberte konkrétní „lineární“ oblast postřiku (min. 10x1cm - max. 41x60 cm) nebo „Grid“ šachovnici, kde si jednoduše vyberete nesouvislou plochu postřiku (min. 15x10cm - max. 41x60 cm) podle potřeby, bez přebytečného tekutého odpadu.Nastavit všechny funkce Vám dovolí 7” barevný dotykový displej.  Automatizujte svůj pracovní postup s 5 předvolenými možnostmi a 10 vlastními předvolbami. Jako volitelná funkce je také možnost  „načtení čárového kódu“ pro bezchybný tok výroby. Další funkce automatizace umožňuje ukládat oblast postřiku a množství kapaliny, kterou používáte. Kalkulačky úloh a spotřeby kapaliny vám přesně sdělí náklady, které potřebujete vědět. Celý systém vás průběžně informuje o stavu kapalin, popřípadě o krocích, které provádíte, aby se zabránilo chybám ve výrobě.


Tři opakovaně použitelné / omyvatelné filtry (průměr otvoru 0,30 mm) chrání systém před nežádoucím zablokováním usazeninami. Snadno vyměnitelné 5l nádoby (2x penetrační kapalina, 1x čistící kapalina, 1x odpadní nádoba) jsou utěsněny, čímž se snižuje nebezpečí vstupu prachu do systému.


Technická specifikace
Specifikace
Pracovní plocha max. 41 x 60cm
Systém nástřiku  posun osy Y
Směr nástřiku jednosměrný
Počet trysek 4 x 0.53mm, úhel nástřiku 80°
Nastavení množství kapaliny 14 - 40 ml (po 1ml)
Zásobníky 4 x 5l (2x penetrace, 1x čistící kapalina, 1x odpadní nádoba)
Rozměry 104 (d) x 84 (š) x 66 (v) cm 
Napájení 100 - 120V / 200-240V, 50-64Hz, 250W 
Prostředí

Teplota 15 - 30°C

Vlhkost 30 - 70%

Hmotnost 104 kg

Klíčové vlastnosti

K tomuto zařízení doporučujeme

polyprint Texjet shorTee2

Cenově dostupné a kompaktní zařízení, které splňuje nejnáročnější kritéria tisku na textil.

Detail

polyprint Texjet echo 2

Přímý potisk textilu ve formátu 42cm x 60cm na bílé a tmavé tkaniny, polyester, nylon nebo bavlnu

Detail