polyprint Texjet NG120 / NG130 / NG140

Texjet s vysokou produkcí

Nová řada Texjet série NG od společnosti polyprint SA je k dispozici ve 3 modelech NG120, NG130 a NG140. Tyto DTG tiskárny poslední generace byly exkluzivně navrženy, vyvinuty a vyrobeny od základů společností polyprint SA, osvědčenými odborníky na DTG stroje ve svém oboru. Vysoká produkce výroby vyplňuje mezeru mezi základním "entry" modely DTG strojů a velkými průmyslovými systémy za atraktivní cenu, kterou si můžete dovolit. Poskytuje vyšší rychlost a kvalitu tisku až 4800 dpi s maximální tiskovou plochou až 50 x 70 cm.Hlavní rozdíl mezi jednotlivými modely je v počtu tiskových hlav v tiskárně. NG130 má tři průmyslové tiskové hlavy, 1xCMYK a 2xWhite, a dokáže vyrobit až 40 tmavých / 50 světlých oděvů za hodinu. NG120 bude mít dvě tiskové hlavy a NG140 bude mít samozřejmě čtyři. Všechny modely jsou standardně vybaveny 19" dotykovým displejem včetně integrovaného PC s výkonným RIPem Cadlink a stojanem.


TIP inkoust

Vedle NG série vydala společnost polyprint SA také nové TIP inkousty. Tyto nové inkousty přicházejí s obohaceným barevným gamutem pro složité návrhy a mají rychlejší fixační časy pro rychlejší produkci. Jedná se o textilní pigmentové inkousty na vodní bázi, jsou šetrné k životnímu prostředí, nabízejí zvýšenou elasticitu a nízkou omyvatelnost pro dlouhotrvající výtisky. Kromě toho jsou všechny inkousty společnosti polyprint SA opatřeny ECO-Pasport podle certifikací OEKO-TEX a GOTS, díky čemuž jsou bezpečné i pro děti, které mohou nosit personalizované oblečení. Textilní pigmentový inkoust polyprint SA je speciálně navržen tak, aby maximalizoval výkon tiskárny Texjet, navíc je kompatibilní se všemi tiskárnami Texjet a optimalizovaný i pro zpracování DTF fólií. Inkoust je dostupný v objemu 250ml, 1000ml, 2000ml, 5000ml a krom termotransferového lisu může být fixován i horkovzdušném tunelu.


Hlavní rysy technologie

  • Zvýšená rychlost proti modelům echo2 a shortee2 
  • Tisková kvalita až 4800dpi
  • Průmyslové tiskové hlavy vhodné do náročných provozů
  • Automatická cirkulace bílého inkoustu a míchání všech barev
  • Ve stand by módu neodtéká žádný inkoust do odpadu
  • Integrované PC s dotykovým displejem
  • Včetně RIPu Cadlink Digital Factory Apparel V10
  • 15 velikostí výměnných stolu
  • Kompatibilní s DTF fóliemi


Technická specifikace

Specifikace/Model

 NG 120

 NG 130

Tiskové hlavy  2  3
Tisková rychlost  V konfiguraci 1x CMYK + 1x White / Tmavé  1:22min / Bílé 28s   V konfiguraci 1x CMYK + 1x White / Tmavé  50s / Bílé 28s 
Volitelné konfigurace tiskových hlav  2x CMYK 

 1x CMYK, 1x RGB, 1x White (lepší gamut)

 2x CMYK, 1x White (vyšší produkce bílého textilu)

 3x CMYK (max. produkce na bílý textil)

Rozlišení  Max. 4800dpi

Inkoust

 Dolévací bulk systém

Typ inkoustu

 Pigmenotový 

Objem inkoustu  250ml, 1l, 2l, 5l
Výměnné stoly  14ks
Tisková plocha  40 x 50cm  50 x 70cm
Automatické systémy  Míchání CMYK+White / cirkulace White
Klíčové vlastnosti