Dimensor S

Velkoformátová tiskárna s inkousty na vodní bázi pro texturovaný tisk

Dimensor S je více než jen tiskárna. Je to brána k nekonečným možnostem. Kombinuje sílu pokročilé inkjet tiskárny s přesností kalandru a tak umožňuje nepřetržitý tisk a vytváření reliéfů bez přerušení.

  • Tato technologie zajistí, že každý design reliéfu je unikátní jako Váš projekt a dá Vám možnost nekonečné kreativní svobody
  • Zjednodušte svůj pracovní postup díky současnému tisku a tvorbě reliéfu v jednom průchodu
  • K zajištění optimálních výsledků je k dispozici kompletní řešení Dimense - tiskárna Dimensor S, specializovaná média Dimense bez obsahu PVC a vysoce kvalitní inkousty včetně strukturálního inkoustu Dimense na vodní bázi.

Revoluční digitální tisk

Zažijte novou éru v oblasti digitálního tisku s DIMENSE technologií – průkopnický přístup, který transformuje způsob, jakým přemýšlíme o digitálním tisku. Tato unikátní technologie umožňuje simultánní tisk obrázků živých barev a složitých reliéfních tvarů. Vše v jednom kroku. S technologií Dimense pouze netisknete, ale vytváříte multidimenzionální mistrovské dílo.

Proměna prostorů s uměleckým vkusem

Ať už chcete vylepšit atmosféru komerčního prostoru nebo hledáte jedinečné řešení brandingu, technologie DIMENSE nabízí inovativní přístup k dekoraci interiérů. Osvojte si spojení umění a technologie a sledujte, jak se vaše prostory s tiskárnou Dimensor S promění v podmanivé prostředí.

Unikátní digitálně řízená technologie s plnými barvami v jednom průchodu

Dimense je revoluční patentované řešení, které kombinuje inkoustovou tiskárnu, média a inkousty pro vytváření 3D texturovaných výtisků a plnobarevné grafiky v jednom kroku. Můžete si vybrat z různých médií – tapety či materiály na bázi textilu s nejrůznějšími povrchovými úpravami. Matný, semišový, zlatý, stříbrný, perleťový či chameleon. Tištěná grafika může dosáhnout až 1,5 mm na výšku a 1,58 m na šířku, čímž se vytváří ohromující vizuální a hmatový efekt.

Udržitelné, ekologické řešení

DIMENSE je nejen úžasná technologie, ale je také ekologická. Používá inkousty DIMENSE na vodní bázi a média DIMENSE, která neobsahují PVC, změkčovadla a ftaláty. DIMENSE je také v souladu s bezpečnostními normami pro vnitřní prostory, jako jsou certifikace AgBB nebo A+, což zajišťuje, že vaše výtisky jsou bezpečné a šetrné k životnímu prostředí. S DIMENSE můžete vytvářet úžasné produkty, aniž byste ohrozili planetu.

Různé hmatové aplikace

DIMENSE je všestranná technologie, která dokáže vytvářet 3D texturované výtisky pro různé aplikace, jako jsou interiérové dekorace, branding obchodů, plátna, zarámovaná umění, vnější stěny, grafické displeje, obaly, obaly knih a komerční tisk. S DIMENSE můžete svým produktům dodat efektivní hmatovou citlivost a ohromující vizuální efekty, díky čemuž budou atraktivnější a zapamatovatelnější. DIMENSE je ideálním řešením pro interiérové designéry, visual merchandisery, výrobce tapet, poskytovatele tiskových služeb, zpracovatele obalů, komerční tiskárny, tiskárny nápisů a displejů, stavitele výstav a další.

Včetně software Caldera RIP

DIMENSE je kompletní řešení, které zahrnuje VisualRIP+, výkonný RIP a tiskový software od společnosti Caldera, jedné z předních softwarových společností v oboru. VisualRIP+ má základní funkce pro vytváření úžasných tapet, jako je step & repeat, dlaždice, správa barev atd. Má také schopnost vysokorychlostního zpracování, která snadno zvládne velké tiskové soubory.

Technická specifikace

Model

Dimensor S

Technologie tisku

Piezoelectrický inkjet

Použitelná média

Kompatibilní pouze s DIMENSE materiály

Šíře tisku 

Maximum 1.580 mm

Inkoust

Inkoust na vodní bázi DIMENSE ink a DIMENSE Structural ink 

Objem 1.000 ml

4 barvy (cyan, magenta, yellow,  black) + strukturální inkoust

Rozlišení tisku

Maximum 720 x 1.440 dpi

Standardní rychlost tisku

10 m2/h

Sušení inkoustu a pěnění médií 

Vestavěný kalandr s 5 zónami

Připojení

Ethernet RJ45, kabel 10/100/1 000 Gbit

Požadavky na napájení

3x AC 400V Y+N, 50-60Hz, 10,5 kW
Typ zásuvky 1x CEE16

Rozměry

2.965 (Š) x 1.543 (H) x 1.520 (V) mm

Váha

840 kg

Prostředí

Teplota během provozu: 20 až 26°C, vlhkost: 35 až 80%RH (nekondenzující)

Teplota během pohotovostního režimu: 15 až 30°C, vlhkost: 20 až 80%RH (nekondenzující)

Klíčové vlastnosti