Ocenění pro Roland BY-20

VersaSTUDIO BY-20 se stala první DTF (Direct-to-Film) tiskárnou, která vyhrála ocenění Buyers Lab (BLI) 2024 Pick Award od společnosti Keypoint Intelligence za vynikající stolní DTF tiskárnu.

BY-20 je kompaktní, snadno použitelná a cenově dostupná stolní tiskárna využívající metodu DTF pro profesionální výrobu oděvů. Po vytištění na speciální fólii se nanese a tepelně roztaví práškové lepidlo, poté se fólie jednoduše navrství na látku a tepelně zalisuje. Takto můžete vyrábět originální trička, sportovní oblečení atd..

Společnost Keypoint Intelligence je předním světovým nezávislým poskytovatelem testování a analýz pro průmysl a již více než 60 let vyhodnocuje zařízení pro podnikové uživatele. Vydané testovací zprávy jsou považovány za nezaujatý zdroj, který používá mnoho společností a veřejných organizací při výběru hardwarových zařízení.

David Sweetnam, ředitel Keypoint Intelligence’s of Lab Services EMEA/Asie, řekl: Model BY-20 si vedl velmi dobře ve všech oblastech našich testů kvality tisku. Vykazoval široký barevný gamut, živé barvy na tmavých i světlých oděvech a vynikající reprodukci přímých barev. Byli jsme také velmi ohromeni plynulými přechody a ostrými jemnými detaily. A výsledky omyvatelnosti neprokázaly žádnou degradaci barevného gamutu, grafiky nebo jemných detailů, což dokazuje, že VersaSTUDIO BY-20 je dokonalým řešením pro oděvní podniky s přidanou hodnotou s vynikajícím poměrem cena/výkon a spolehlivost."

V posledních letech přitahují DTF tiskárny velkou pozornost po celém světě v oděvním dekoračním průmyslu a řada společností uvedla na trh řadu produktů," řekl Tony Miller, prezident divize globálního prodeje a marketingu společnosti Roland DG. "Je pro nás velkou ctí získat toto prestižní ocenění za BY-20, které bylo vybráno z konkurenčních produktů."