Roland DGXPRESS UG-642

Úspěšná řada tiskáren a kombinovaných plotrů Roland TrueVis doplňuje do svého portfolia produkční kombinovaný UV stroj (tisk s ořezem) Roland DXPRESS UG-642. Stroj převzal vše podstatné z kombinovaných ekosolventních strojů TrueVis jako uživatelsky přívětivé prostředí se 7" palcovým LCD dotykovým displejem, pokročilý navíjecí systém a vynikající krytí bílé barvy. Samozřejmostí je i rychlé schnutí inkoustu díky vestavěné UV LED lampě a možnost okamžitého použití k dalšímu zpracování zakázky. UG-642 dostala také dvě tiskové hlavy, kaskádovitě uložené, aby tisk byl ještě rychlejší.


Použitím nejnovějších UV inkoustů v objemu 750ml pro výjimečný a prvotřídní tisk překračuje Roland hranice možností CMYKu, abychom vám poskytli ještě více možností a flexibility. Pomocí laku můžete vytvářet množství 3D efektů, lesklý tisk nebo embosovaný efekt. Tiskněte bílý inkoust s vysokým krytím nebo jako podtisk pro tmavé či transparentní materiály.


Mějte vaše zařízení Roland vždy pod kontrolou ať se nacházíte kdekoliv. Výkonná aplikace Roland DG Connect pro monitorování stroje, která vám pomůže podrobně porozumět celé vaší tiskové operaci a zároveň udržovat vaše zařízení v chodu na optimální tiskový výkon, abyste snížili prostoje a zlepšili efektivitu práce. Získejte přehled o ziskovosti a nákladech své práce pomocí instalované Business Inteligence včetně možnosti exportu Vašich dat do excelu apod. Samozřejmostí je i podpora sledování více tiskáren, popřípadě nastavení přijímání různých notifikací atd.

Technical specification
Specifikace
Key features

You may also like

Roland TrueVIS LG-300 / 540 / 640

Produkční rolová UV tiskárna s ořezem s dvěma tiskovými hlavami a podporou červeného nebo oranžového inkoustu. Integrované navíjecí zařízení a 7" dotykový displej.

Detail

Roland DGXPRESS UG-641

Kombinovaný UV stroj s možností tisku laku nebo bílého inkoustu

Detail