Roland DGXPRESS UG-641

Pokud hledáte kombinovaný UV stroj s nízkými provozními a pořizovacími náklady, přesně tyto kritéria splňuje model DGXPRESS UG-641. Nabízí tisk podstatě na všechny typy měkkých médií při zachování vysoké kvality tisku. Spolehlivé komponenty, časově úsporné funkce ovládacího software a jednoduchá manipulace s médii, to vše je DGXPRESS UG-641. Ideální taktéž pro tisk jak krátkých tak i dlouhých tisků. Díky své konstrukci se vejde podstatě do každé dílny.


Dostupné jsou dvě konfigurace inkoustu, 2x CMYK nebo CMYK společně s bílým inkoustem a vytvrzovacím lakem, který vytvoří 3D textury nebo reliéfy. V kombinaci s velmi nízkou spotřebou a spolehlivou tiskárnou dokážete snížit náklady na minimum a generovat lepší zisk. K dispozici je taktéž široká knihovna tiskových profilů ke stažení zdarma, vybere si každý.


Mějte vaše zařízení Roland vždy pod kontrolou ať se nacházíte kdekoliv. Výkonná aplikace Roland DG Connect  pro monitorování stroje, která vám pomůže podrobně porozumět celé vaší tiskové operaci a zároveň udržovat vaše zařízení v chodu na optimální tiskový výkon, abyste snížili prostoje a zlepšili efektivitu práce. Získejte přehled o ziskovosti a nákladech své práce pomocí instalované Business Inteligence včetně možnosti exportu Vašich dat do excelu apod. Samozřejmostí je i podpora sledování více tiskáren, popřípadě nastavení přijímání různých notifikací atd.

 

Technical specification
Specifikace
Key features

You may also like

LEC2-300

Rolová UV tiskárna s ořezem vhodná na tisk prémiových samolepek a etiket

Detail

Roland DGXPRESS UG-642

Produkční kombinovaný UV stroj včetně navíjecího zařízení

Detail