Laminovací stoly CWT

Velká časová úspora s laminovacími stoly CWT

Manuální laminování velkých ploch se provádí po celém světě a vyžaduje přesnou manipulaci. Jakákoliv chyba, jiný přítlak nebo špatné slícování fólií způsobí velkou časovou a materiálovou ztrátu. Deskové laminační stoly CWT ušetří až 80% vašeho času a navíc zamezí nežádoucím chybám.

Modulární konstrukce umožňuje CWT laminační stůl snadno přepravovat a instalovat i na místa, která jsou složitější na mobilitu nebo průchod. Všude tam, kde jsou standardní rozměry dvěří CWT laminační stůl dostanete.

Flexibilita

S laminovacími stoly CWT můžete zpracovávat měkké, polotvrdé i tvrdé materiály do tloušťky 70mm bez omezení. Nový inovativní design poskytuje bezpečné a snadné sloučení jak měkkých a tenkých vinylových fóií, tak i težších desek. Chráněný pojezdový systém válce  a vysoce odolná ložiska vždy zajistí plynulý chod procesu laminování.


Vysoká kvalita zpracování

Kryt stolu je vyroben z tvrzeného skla, což je důležitý bezpečnostní aspekt těchto typů strojů. Společně s volitelnou výbavou jako je LED nasvícení nebo přídavný držák role poskystuje řešení, které je schopno obstát v náročných provozech.

Technical specification
Specifikace
Key features