polyprint Texjet shorTee2

Texjet shorTee2 - cenově dostupná, lehká a menší tiskárna než jakýkoliv jiný model Texjetu. Přesto díky své rychlosti dokáže udržet vaši produkci na vysoké úrovni. 
Největší změna se týká pracovní plochy a uchycení stolů k tiskárně, kde výrobce polyprint SA vyvinul vlastní magnetický nacvakávací mechanismus, který urychluje výměnu stolů. Desky na dětská trika nebo rukávy jsou standardně vybaveny rámečkem se stejným magnetickým mechanismem. Design tiskárny shorTee2 je vylepšen novým dotykovým touch panelem, systém posunu je nyní bezložiskový a prakticky bezúdržbový, navíc zajišťuje plynulejší chod.

Stejně jako tiskárna echo2 i shortee2 je vybavena automatickým nastavením výšky stolu, navíc pod deskou je nyní více prostoru pro složení přebytečného textilu, což oceníte například u zakládání velkých mikin. V neposlední řadě hraje roli i 3 letá záruka na tiskárnu, kterou výrobce jasně dává najevo, o jaký výrobek se jedná. Pokud jste sítotiskový výrobce, jistě oceníte i možnost integrovat tuto tiskárnu do Vašeho výrobního procesu a snížit si tak výrobní náklady kombinací sítotisku a tiskárny shortee2.                                                 

Rychlost tiskárny shorTee2 byla optimalizována a zvýšena ve všech režimech, protože tisková hlava již nevykonává extra průjezdy nad prázdnými plochami a automaticky posune tiskovou hlavu na nejbližší pozici tisku.  

 

Technická specifikace
 Specifikace/Model  TexJet shorTee2
 Technologie tisku  piezoelektrický ink-jet 
 Tisková plocha  320 mm x 450 mm
 Tloušťka materiálu  max. 12.5 mm
 Výška tiskové hlavy (od textilu)  automatické nastavení až 2.6 mm
 Tisková rychlost

 bílý textil:    45 triček / hod (CMYK 720x720 dpi)

 tmavý textil: 20 triček / hod. (CMYK 720x720, White 1440x720 dpi)

 Inkoust  Typ  pigmentový 
 Objem  250 ml, 1l
 Barvy  CMYK + 4xWhite nebo 2x CMYK 
 Systém  doplňující inkoustové kazety 80 ml / výměnné kazety
 Rozhraní  USB 2.0, 10/100 Ethernet
 Rozměry  1050(d) x 670(š) x 425(v) mm
 Hmotnost  61 kg
Klíčové vlastnosti