Roland TrueVis VF2-640

Skvělý tisk. Úžasné barvy.

TrueVIS VF2-640, to je úžasná kombinace nového zeleného a oranžového inkoustu Roland TR2, který posouvá možnosti gamutu barev na novou nečekanou úroveň. Vytvářejte zářivé, bohaté výtisky a podrobnou barevnou reprodukci napříč širokou škálou médií včetně vnitřních / venkovních bannerů, nápisů, backlitů a celopolepů vozidel. Podívejte se, jak kreativní můžete být a vytvářet ohromující grafiku.Proč vybrat VF2-640?

  • Tiskne na média o max. šíři 1625mm v kombinaci osmi barev (včetně bílého, zeleného a oranžového inkoustu)
  • Tiskové rozlišení až 1200 dpi
  • Tiskárna získala mnoho ocenění a TR2 inkoust je certifikovaný pro jeho nezávadnost
  • Výkonný a sofistikovaný RIP software v ceně, volitelně pokročilé  navíjecí zařízení

Pokud jste stávající uživatel Rolandu a zvažujete model VF2, najdete v něm více barevných možností, úžasnou kvalitu tisku a stejnou uživatelskou zkušenost. Stejně tak dobře víte, že bude rychlé a snadné se naučit tiskárnu používat. Pokud používáte nebo zvažujete konkurenční produkt, nezapomeňte prozkoumat VF2 a zjistíte, že má nízké náklady na provoz, vynikající kvalitu tisku, snadno se integruje a provozuje, má oceněnou technologii a certifikaci inkoustu, umožňuje rozsáhlý barevný gamut, rychle se ho naučíte používat a může tisknout na velké množství substrátů.Chytřejší a plynulejší provoz

Čtyři tiskové hlavy Roland DG FlexFire maximalizují tiskový výkon, takže i nejvyšší nastavení rychlosti poskytuje neutrální šedé, živé barvy a hladké odstíny pleti. Abychom vylepšili uživatelský komfort a zefektivnili celou tiskovou operaci, doladili jsme design, postupnosti úloh, softwarové funkce, ovládací panel a postupy údržby VF2-640. Kromě vestavěného ovládacího panelu umožňuje Roland DG Mobile Panel 2 provádět funkce ovládacího panelu, včetně zkušebního tisku a čištění a zároveň kontrolovat uživatelskou příručku ze smartphonu nebo tabletu pomocí připojení Bluetooth.


Rychlé a snadné použití přímých barev

Standardní barvy jako Pantone® nebo DIC lze rychle sladit s přesnými výsledky pomocí knihovny barev Roland Color. V současné době je k dispozici přibližně 260 nových přímých barev pro oblasti oranžové až červené a modré až zelené. Nyní lze snadno dosáhnout konkrétních cílů, které byly považovány za nedosažitelné nebo obtížně sladitelné.

  • Nové možnosti zpracování procesů zelené barvy nabízí možnost zasáhnout konkrétní zelenou pomocí „122 nových přímých barev“ dostupných v nové knihovně systému Roland Color System.
  • Zpracování procesů oranžové a červené barvy nabízí možnost zasáhnout „142 přímých barev“ taktéž dostupných v knihovně Roland Color System.

S touto všestrannou tiskárnou získáte i výkonný RIP software Versaworks 6 s mnoha pokročilými funkcemi a stejně tak spolehlivého pomocníka do nejnáročnějších provozů, kde oceníte jeho spolehlivost a výkonnost. Díky mnohaletému vývoji tiskáren, se Roland DG snaží stavět uživatelsky přívětivé stroje při zachování vysoké kvality tiskových výstupů. 

Technická specifikace

Specifikace/Model

VF2-640

Technologie tisku / ořezu

Piezoelektrický ink-jet 

Šíře 

259 - 1625 mm

Max. síla materiálu

1 mm s podkladem

Max. hmotnost materiálu 40 kg

Inkoust

Typ

TrueVIS ink TR2 500 ml (White 250 ml)

Barvy

CMYKLcLmLkWh
CMYKLcLmLkOr
CMYKLcLmLkOrGrWh
CMYKLcLmOrGr

CMYK

Rozlišení tisku

Max. 1200 dpi

Přesnost (Při tisku)

Při zapnutém vyhřívání

Chyba menší než ± 0,3 % dané vzdálenosti, nebo ± 0,3mm, větší z hodnot.

Při vypnutém vyhřívání

Chyba menší než ± 0,3 % dané vzdálenosti, nebo ± 0,3mm, větší z hodnot.

Předehřev / vysoušení

30°C - 45°C / 30°C - 50°C

Interface

Ethernet (100 BASE-TX / 1000 BASE-T, automatické přepínání)

Funkce úspory el. energie

Automatický přechod do stand-by

Napájení

Napětí a frekvence

AC 100 - 120 V ± 10% 50/60 Hz nebo AC 220 - 240 V ± 10% 50/60 Hz

Požadavky

8 A (100 - 120 V) nebo 4.1 A (220 - 240V)

Spotřeba el. energie

Tisk

cca 1090W

Stand-by

cca 40W

Hlučnost

Tisk

cca 63dB (A)

Stand-by

cca 53dB (A)

Rozměry (se stojanem)

2945 [Š] x 730 [H] x 1310 [V] mm

Hmotnost 

200 kg

Prostředí

Zapnuto

Teplota: 20° - 32°C (20°C a více doporučeno)
Vlhkost: 35 - 80% (nekondenzující)

Vypnuto

Teplota: 5° - 40°C
Vlhkost: 20 - 80% (nekondenzující)

Obsah balení

čistící sada, napájecí kabel, svorky materiálu, nůž a držák nože, náhradní čepel pro odřezový nůž, Roland VersaWorks 6 Software RIP , uživatelský manuál

Klíčové vlastnosti

K tomuto zařízení doporučujeme

Laminátory pro teplou laminaci s vyhřívaným válcem

Laminátory Xlam 1600 Cold&Hot, Cold&Hot 2.0 a Cold&Hot Signage mají robustní konstrukci, snadno se ovládají a jejich silikonové válce jsou vybaveny vyhříváním, které je možno nastavit až na 120°C

Detail

Laminátory pro studenou laminaci s vyhřívaným válcem

Laminátory Xlam se dodávají s pracovní šířkou 160cm. Mají robustní konstrukci, snadno se ovládají a jejich silikonové válce jsou s ohřevem do 60°C.

Detail