VersaUV LEC-330S -F200 / LEJ-640S-F200 / LEJ-640S-F300 / LEJ-640S-F400

Dokonalá všestrannost

Tiskárny řady VersaUV série S nabízejí dokonalou všestrannost UV tisku, která přesahuje standardní možnosti tiskárny a posouvá hranice přímého UV tisku. S výběrem inkoustových konfigurací, které odpovídají potřebám výroby, je nyní možné tisknout CMYK + White + Gloss na prakticky všechna roll-to-roll, pružná nebo tvrdá média a předměty až do výšky 200mm a hmotnosti 100kg / m2. 

S volitelnou velikostí (až 1625 x 3883 mm) a více zónovým vakuovým stolem, nabízí série S ohromující kvalitu tisku na tenké i silné podklady - tiskový vinyl  pro prototypy kabelů v jedné tiskové úloze a těžká deska pro POS displej v další.  Jedinečné nízkoteplotní vytvrzování Roland UV inkoustů činí tiskárny série S kompatibilní s řadou standardních a nekonvenčních materiálů jako je akryl, plast, dřevo, sklo, kůže, kov, banner, vinyl atd.

Objevte nekonečné možnosti aplikací

Deskový stůl je ideální pro výrobu objemových výrobků a firemních značkových předmětů, které byly dříve tištěny sítotiskem nebo tampónovým tiskem. Se sérií S získáte vysoce kvalitní fotografie, loga a mnohem více. Navíc je možné tisknout na neobvyklé předměty jako nábytek, hudební zařízení, elektrické předměty apod. Robustní konstrukce a odolný stůl je stavěn na tisk velkých aplikací, výstavních grafik,  POS displejů, průmyslového značení a prototypů.

Technical specification
Specifikace
Key features