Universal Laser Systems - Ultra X6000

Platforma ULTRA X6000 nabízí laserové zpracování pro maximálně nejširší škálu materiálů a je vlajkovou lodí výrobce ULS. Platforma je navržena a ideálně vhodná pro přesné zpracování materiálu ve výrobním prostředí, nebo akademickém výzkumu a prototypování. Díky své jedinečné modulární architektuře lze platformu snadno překonfigurovat pomocí široké škály příslušenství pro zvýšení výkonu, schopností a bezpečnosti tak, aby vyhovovala současným i budoucím potřebám uživatele.

ULTRA X6000 je možno osadit až se třemi laserovými zdroji, které se skládají ze dvou zaměnitelných laserů CO2 a jednoho vláknového laseru. Pokud je platforma konfigurována se třemi zdroji, mohou uživatelé plně využít technologie MultiWave Hybrid ™, která umožňuje až tři vlnové délky (9,3 μm, 10,6 μm a 1,06 μm) současně zkombinovat do jediného koaxiálního paprsku. Každá spektrální složka paprsku je nezávisle řízena a může být modulována v reálném čase.

Mezi hlavní funkce patří podpora tří laserů s největším možným výkonem 250W CO2 laseru, rychlé zaměření a nastavení laserových paprsků s vysokou přesností, automatické zaostřování nezávislé na materiálu, regulovatelná hustota výkonu laseru, automatizační rozhraní, kamera pro čtení ořezových značek, integrovaný ovládací panel s dotykovou obrazovkou, detekce nadměrné teploty a podpora pro hasící zařízení.

Technical specification
Specifikace
Key features