Texjet more

Tiskárna k přímému potisku triček TexJet more nabízí vysoce kvalitní výstupy s fotorealistickým rozlišením, nízkými provozními a servisními náklady, které ji odlišují od konkurence. Tiskárna byla navržena tak, aby se zamezilo známým problémům s usazováním pevných částic v bílém inkoustu pomocí podtlaku, který rozhýbe bílý inkoust ve vnitřních částech stroje a zabraňuje sedimentaci během provozu. To také umožňuje, aby tiskárna byla v nečinnosti po dobu až patnácti dní bez jakékoliv údržby.


Tisk na bílý nebo tmavý textil není žádný problém s dodaným pigmentovým inkoustem na vodní bázi v konfiguraci CMYK + 4xWhite, popřípadě 2X CMYK používate-li pouze bílý textil. Tričko stačí upnout do stroje (je-li tmavé, aplikovat penetraci), potisknout a následně zafixovat barvy na termotransferovém lisu. Taktéž doporučujeme textil po fixaci vyprat.

Volitelně lze dokoupit následující výměnné "SNAP ON" stoly o velikosti - 14x30cm, 15x15cm (bez rámečku), 27x32cm, 33x27cm (vhodné na mikiny) nebo 36x40cm. Velikost stolu 41x95cm je standardně dodávána při koupi zařízení. Jako alternativa se také nabízí použití dvou menších stolu za sebou. čímž se dosáhne vyšší produkce.

Texjet more se dodává i s inovativním RIPovacím softwarem TexJet RIP v7, který nabízí především tyto funkce:

  • Věrnost barev - to co vidíte na monitoru, se skutečně vytiskne
  • Kalkulátor nákladů - náhled spotřeby inkoustu před tiskem
  • Generátor bílé masky - jednoduše vytvoří bílou masku na tmavý textil bez nutnosti používat externí grafický foto program
  • Archiv tiskových úloh - 

Technical specification
Specifikace
Key features