Roland TrueVIS SG2-300/540/640

Seznamte se s řadou TrueVIS SG2 - skutečným partnerem pro vaše podnikání. Ať už právě začínáte nebo potřebujete vylepšit aktuální strojový park, kombinovaný plotr série SG2 přináší důvěryhodnou kvalitu oceňované značky TrueVIS s efektivním pracovním tokem.  Inkousty TR2 produkují ohromující, zářivé barvy v celé řadě aplikací - od značek, štítků a nažehlovacích fólií, až po celopolepy automobilů a mnoho dalšího.

Řada SG2, která je k dispozici ve 3 velikostech, kombinuje působivý výkon s neuvěřitelnou hodnotou a je certifikována předními výrobci médií v oboru. Ukažte svým zákazníkům, co můžete dělat s TrueVIS SG2.

Získejte náskok před konkurencí zrychleným výrobním procesem 

Vysoká rychlost schnutí Vám umožní laminovat už po 6 hodinách od tisku, což prakticky znamená reálnou instalaci hotového výrobku do 24 hodin od spuštění tiskárny.

Technical specification
Specifikace
Key features

You may also like

Laminátory s vyhřívaným válcem

Laminátory Rolllam W mají robustní konstrukci, snadno se ovládají a jejich silikonové válce jsou vybaveny vyhříváním, které je možno nastavit v rozsahu 30°C až 60°C

Detail

Laminátory pro studenou laminaci

Laminátory RollLam CS se dodávají s pracovní šířkou 120cm, 140cm a 160cm. Mají robustní konstrukci, snadno se ovládají a jejich silikonové válce jsou bez vyhřívání.

Detail

Laminovací stoly CWT

Kvalitní laminovací stoly ze Švédska. Jednoduchá montáž ze součástek, stůl je tak možné sestavit i v prostorách s omezenou manipulací.

Detail